Girls Teams

Coach Turpin

Practice Schedule – Mon/Wed 6:00pm – 7:30pm
Game Schedule – 4th/5th Grade Division 
Phone –

Valentina Arpon
Paizley Boegler
Tatum Epstein
Harper Goff
Anjali Haaf
Samantha Laue
Holly Rucks
Maya Shehee
Khloe Sinsuan
Carson Sutherland

Coach Harris

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30pm-6:00pm
Game Schedule – 4th/5th Grade Division 
Phone – (619) 971-4268

Alyssa Borinsky
Avarie Bristow
Emerson Cole
Sarah Heyn
Kelsey Jumamil
Audrey Owens
Clare Valentine

Coach Wright

Practice Schedule – Mon/Wed 6:00-7:30pm
Game Schedule – 7th/8th C Division
Phone – (619) 318-5795

Isabella Dinh
Andreana Frangos
Annika Harper
Sydney Heyn
Della Hueramo-Breidenstein
Leah Kataoka
Hannah Li
Ari Mason
Riley Walsh

Coach Harris

Practice Schedule – Mon/Wed 7:30pm – 9:00 pm
Game Schedule – 8th Grade Division 
Phone – (619) 971-4268

Sofia Brigida
Sabrina Espelet
Jillian Neal
Jacqueline Riddle
Laura Rucks
Kammy Sinsuan
Madison Szabo
Skye Uyeda

Boys Local Teams

Coach Armstrong

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6:00pm
Game Schedule – 9u C Division
Phone – (831) 278-0127

James Becerra
Pranav Mahendran
Caleb Medina
Noah Panganiban
Leo Selig
Julius Gorou
Braesaan Walker
Aaron Ye

Coach Armstrong

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6:00pm
Game Schedule – 10u C Silver Division
Phone – (831) 278-0127

Jackson Aune
Roman Cordero
Kai Eccleston
Jovian Eckman
Sebastian Gorou
Rontae Mcfarlin
Ethan Miller
Jose Orta
Kush Patel
Maddox Ross
Elias Shannon

Coach Harris

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30pm-6:00pm
Game Schedule – 11u C Silver Division
Phone – (619) 971-4268

Tim Alfaraje
Jaiden Garrett
Fabian Izaguirre
Kevin Chen
Keyvan Minokadeh
Eli O’Con
Rudra Patel

Coach Vaughn

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30pm 6:00pm
Game Schedule – 12u C Silver Division
Phone – (858) 231-5555

Sam Borinsky
Hasan Celik
Ali Fehmi
Bryce McKnight
Joseph Rojas
Johnnie Welborne III
Copper Yoo
Brayson Young

Coach McCaskill

Practice Schedule – Mon/Wed 6-7:30pm
Game Schedule – 13u B  Division
Phone – (619) 847-2919

Quinn Anderson
Andrew Avila
Azariah Gales
Christian Hoffmann
Cayden Hoffmann
Sam Ray
Collin Schwarz
Bobby Tyson

Coach Carpenter

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6pm
Game Schedule – 13u C Silver Division
Phone – (858) 405-4398

Evan Ben
Benicio Castillo
Jeremy D’Ascoli
Jonathan Esparza
Jacob Lee
Kamron Sadat
Arman Sadat
Matthew Wisniew

Coach McCaskill

Practice Schedule – Mon/Wed 7:30-9:00pm
Game Schedule – 14u B  Division
Phone – (619) 847-2919

Ezekiel Barkern
Cooper Jumamil
Brian Maguire
Derek Morales
Kai Riley
Ernst Tanelus
Trevor Winn
Dylan Zou-Schupp

Boys Travel Teams

Coach Harris

Practice Schedule – Mon/Wed 6:00pm – 7:30pm
Game Schedule – 12u Division
Phone – (619) 971-4268

Tristan Anderson
Srian Atti
Jackson Carpenter
Kota Christensen
Antwon Hollingsworth
Lawrence Lam
Daniel Mariduena
Cooper Penwell
Isaac Ronchi
Cody York

Coach Vaughn

Practice Schedule – Mon/Wed 6-7:30pm
Game Schedule – 11u Division
Phone – (858) 231-5555

Amir Ahmadi
Kevin Chen
Drew Corso
Ryan Hu
Ethan Hu
Anthony Kotoyan
Alexander Mihajlovic
Justin Murigu
Julio Quintana
Sam Ramirez
Sherwin You

Coach Lasalita

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6:00pm
Game Schedule – 12u Division
Phone – (858) 790-2430

Tristan Anderson
Chad Brewer
Nate Chou
Billy Gualt
Henry Kiamilev
DJ Lacson
Cole Soriano

Coach Ota

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6pm
Game Schedule – 12u C Gold Division
Phone – (626) 241-2532

Macky Flinspach
Antonio Galloway
Vincent Manansala
Brendon Mariduena
Kevin Montgomery
Grady O’Brient
Joey Osaki
Parker Rhea
Xavier Spann
Benjamin Timothy
Alex Zawaideh

Coach Lasalita

Practice Schedule – Mon/Wed 4:30-6:00pm
Game Schedule – 13u A Division
Phone – (858) 790-2430

Miles Anderson
Bryce Bailey
Samuel Bjerke
Chad Brewer
Ryan Enos
Kyle Martin
Nash Morrill
Gannon Pisapia
Anthony Ross

Coach Ota

Practice Schedule – Mon/Wed 6:00 pm-7:30 pm
Game Schedule – 14u A Division
Phone – (626) 241-2532

Omer Celik
Ben Holland
William Innes
Addison Klepsch
Michael Knapp
Trace Lasky
Filip Ljoljo
Michael Roddy
Lawrence Rudolph